Yaşama Değer Katar!

Kurumsal

Huzurlu Yaşam Alanları Sunar.
Sedef İnşaat kurulduğu günden itibaren, yurt içi inşaat projeleri ile başarılı çalışmalar yaparak sektörde kendisini kanıtlamış ve kabul ettirmiştir.

İnşaat alanında sürekli kendini yenileyen, araştırmacı uzman ve dinamik kadrosu, deneyimli saha ekibi ile Konya’da faaliyet gösteren Sedef İnşaat birçok başarılı projelerle sektörde büyüyerek ilerlemektedir.

Bütün projelerde uluslararası kalite standartları düşünülerek planlanmakta ve uygulanmaktadır. Doğru planlama, uygulama ve inşaat yönetim teknikleriyle, sektörde sürekli gelişerek devam etmektedir.

Sedef İnşaat yıllardır sahip olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde, en ileri teknolojileri kullanarak; yüksek standartlarda, ihtiyaçlarınıza yönelik, huzurlu, şık ve modern projelere imza atmıştır.

Sedef İnşaat tarafından yapılan tüm projelerdeki hedefi, hayalinizdeki huzurlu yaşam alanını size sunmaktadır.

Neden Biz ?

Hayatta en değerli olan siz ve ailenizin yaşamına değer katmak, geleceğini güzelleştirmek için bütün projelerimizde tam müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılamak Sedef İnşaat olarak en önemli hedeflerimizden biridir.
Odağımızda müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefesi, malzeme kalitesi, uzman ve dinamik kadro, deneyimli saha ekibi ile başarılı projeleri son derece profesyonellikle gerçekleştirilmesi bizi diğer rakiplerinden farklılaştırarak bir adım öne taşımaktadır.
Mutlu ve güvenli bir gelecek için tasarlanan projelerimizde; kapalı otopark, yeşil alanlar, güvenlik, çocuk oyun alanı gibi ayrıntılara daha fazla yer vermekteyiz.
Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz yerde; siz ve ailenize ayrıcalıklı hissedebileceğiniz, modern mimariyi ve estetiği içinde barındıran, şehrin merkezinde olan huzurlu bir yaşam alanını sizlere sunmayı teklif ediyoruz.
Büyükşehir de doğaya duyulan özlem için; muhteşem detayları olan bahçe alanlarımız ve peyzaj tasarımlarımızla sizlere huzurlu vakit geçirebileceğiniz anlara davet ediyoruz.
Alanında uzman mimar ve mühendislerimizin tasarladığı projelerdeki, prime ve geniş dairelerin detaylarını yaşam kalite standartlarınızı arttırmak için tasarlandık.
Projelerde yapılan dairelerin dış ve iç tasarımının her ayrıntısında, modernlik ve kolay kullanım bir bütün olarak hayata geçirildi. Her biri benzersiz tarza sahip, lüks olanaklar içeren ve aralarında seçim yapabileceğiniz çeşitli geniş kat planlarını sizlere sunuyoruz.
Şehrin kalbinde, hayatınıza değer katacak benzersiz projelerimizi sizle birlikte anlam kazandırmaya ve tamamlamaya davet ediyoruz...

Modern Projeler

Kullanışlı Projeler

0

Mutlu Müşteri

0

Proje

0

Yıllık Tecrübe